Liigu edasi põhisisu juurde
PILDID: Kliendiüritus Käsmus 2016

Tänuks koostöö eest kutsusid Oilseeds ja Bayer oma parimad partnerid koos kaaslastega maalilisesse Käsmu kaptenikülla, et üheskoos nautida selle suve suurprojekti – Ivo Linna ning Tõnis Mägi kontsertetendust “Las olla kõik”.

19.06.2016 toimunud kontserdil kõlasid kahe levimuusikalegendi endi lemmiklood ning lauldi menulaule ka varalahkunud lavakaaslase Jaak Joala repertuaarist, kellega koos 20 aastat tagasi mööda Eestit tuuritati kontserdisarjaga “Las jääda kõik mis hea”. Ivo Linna ja Tõnis Mägi jaoks oli see üle 20 aasta esimene kord taas koos ühel laval laulda.

Kui Lainela puhkealale kogunes ligi 7000 kontserdikülastajat ning ka ilm oli jahedapoolne, siis Oilseeds/Bayer vastuvõtule saabunud 100 erikülalist said kontserti kuulata lava vahetus läheduses soojendusega privaatalal.

Lisaks kordumatule muusikaelamusele sai siin segamatult nautida ka karastavaid jooke ja maitsvaid sööke otse grillilt. Külalised jäid erilise vastuvõtuga väga rahule ning nautisid meeldivat seltskonda ja mõnusat äraolemist pea südaööni.