Liigu edasi põhisisu juurde

Järelveetav niiduk Easycut

 • Järelveetavad niidukid EasyCut 2800 CV – 6210 CV

  • Uus raskuskestmest lähtuv kinnitus „Balance“ tagab ühtlase pinnasurve üle kogu töölaiuse
  • Kiilukujulise profiiliga kõikjalt kinnine, keevitatud niidulatt
  • Suuremõõtmelised ülekandehammasrattad niidulati sees
  • Tarade kiirvahetussüsteem (USA = poltühendus)
  • EasyCut CV – kõrgjõudlusmuljuriga niiduk
  • Kaks muljuri töökiirust 600 ja 900 p/min
  • EasyCut SRi valtsmuljuriga niiduk külg või kesktiislijutimisega koos nurkajamiga
  • EasyCut 3210 CV, 3210 CRi ja 6210 CV keskdiiseljuhtimisega võimaldab niita nii paremalt kui vasakult

   

 •    

  Parim kaitse ja väikseimad hoolduskulud! Uus kivikaitsesüsteem SafeCut nüüd kõikidel EasyCut niidukitel!

  Peale kaheaastast edukat süsteemi katsetamist Krone iseliikuvatel niidukitel BigM otsustati sama kaitsesüsteemiga varustada ka kõik teised EasyCut seeria niidukid. Võõrkehaga kokkupõrkel murdub veovõlli ja kettakandurit ühendav õõnestihvt. Niidulati sees paiknevatele jõuülekande elementidele on see parim kaitse. Veovõlli jätkuval pöörlemisel kruvitakse seiskunud kettakorpus tugimutri abil teistest kõrvalasuvatest korpustest kõrgemale. Viga saanud korpus ei jää töötavate nugade teele ette! Turvalisus on tagatud! Krone poolt patenteeritud SafeCut süsteem kaitseb seega nii niidulatti kui igat niidukorpust eraldi. Rakendunud süsteemi saab peale  õõnestihvti asendamist uuesti kasutusele võtta. Minimaalse aja- ja materjalikuluga on niiduk uuesti töökorras!

   

  Alati täisvõimsusel

  Teil on valida kesk- või külgtiisli vahel. Külgtiisliga saate peatusteta ringiratast niita, ilma niidukit üles tõstmata ja tagurdamata nii kurvides kui nurkades. Kesktiisliga saab niita vasakult või paremalt ja vahetult edasi-tagasi.

  Kaks ühes

  Niidulatt ja muljur saavad jõuülekande ühisest ajamist. Integreeritud käigukast lubab muljuri jaoks valida kahte töökiirust: 600 või 900 p/min.

  Parem lõige

  Krone EasyCut niiduki niidulatt on üleni kinnine ja keevitatud. Tänu kiilukujulisele profiilile saavutate parima lõiketulemuse, seda ka mitte just parimates tingimustes või lamandunud sööda korral.

  Välkkiire vahetus

  Kõigil KRONE EasyCut niidukitel on terade kiirlukustus seeriavarustuses, tänu millele vahetate need 112 mm pikad noad lihtsalt ja kiiresti. (USA = poltühendus)

  Transpordivalmidus

  Transpordiks tõstetakse masin hüdraulika abil lihtsalt üles ja pööratakse tiisel – loomulikult toimub see mugavalt, traktoriistmelt tõusmata.