Liigu edasi põhisisu juurde

Esiniiduk EasyCut

 • KRONE esiniidukid EasyCut 28M/28P/28CV/32PI/32CV/32CRi on kompaktse ehituse ja parima pinnasobivusega!

  • Transportlaius mitte üle kolme meetri
  • Täiskinnine, keevitatud niidulatt – absoluutselt tihe
  • Kiiljas latiprofiil tagamaks parimat niidukikvaliteeti
  • Suuremõõtmelised ülekandehammasrattad tagavad rahuliku jooksu
  • Terade kiirvahetussüsteem seeriavarustuses
  • Terasid hoidvad poldid ja nugadetaldriku kuluvad osad vahetatavad
  • Vabajooksuga liigendvõll seeriavarustuses
  • Aktiivselt töölerakendatav, pöörlev vaaluvormija traktori rataste vahele keskele vaalu tekitamiseks ( muljurita niiduki puhul).
  • EasyCut CV koos integreeritud kõrgtootliku muljuriga, millel vabalt liikuvad V kujulised terasest piid
  • Laialilaotusplekid lisana
  • Muljuri tööpöörded valitavad käigukasti abil (600 või 900 p/min)
  • EasyCut 28 CRi rullmuljuriga

 •   

  Parim kaitse ja väikseimad hoolduskulud! Uus kivikaitsesüsteem SafeCut nüüd kõikidel EasyCut niidukitel!

  Peale kaheaastast edukat süsteemi katsetamist Krone iseliikuvatel niidukitel BigM otsustati sama kaitsesüsteemiga varustada ka kõik teised EasyCut seeria niidukid. Võõrkehaga kokkupõrkel murdub veovõlli ja kettakandurit ühendav õõnestihvt. Niidulati sees paiknevatele jõuülekande elementidele on see parim kaitse. Veovõlli jätkuval pöörlemisel kruvitakse seiskunud kettakorpus tugimutri abil teistest kõrvalasuvatest korpustest kõrgemale. Viga saanud korpus ei jää töötavate nugade teele ette! Turvalisus on tagatud! Krone poolt patenteeritud SafeCut süsteem kaitseb seega nii niidulatti kui igat niidukorpust eraldi. Rakendunud süsteemi saab peale  õõnestihvti asendamist uuesti kasutusele võtta. Minimaalse aja- ja materjalikuluga on niiduk uuesti töökorras!


  Üllatavalt vaikne

  Ülekande peajõud antakse edasi suurte hammasrataste abil, mis tagab vaikse ja rahuliku töö. Kõrvalülekanded ja seega ka niidukettad asetsevad kaugel eespool. Sellest tuleneb terade optimaalne ülekate ja absoluutselt perfektne niidupilt

  Parem lõige

  Niidulati profiil on kiilukujuline, mis annab parima lõikekvaliteedi ka keerulistes oludes. Niidukettad on kogu aeg niidulati poolt kaitstud, see tagab turvalisuse.

  Suur toetuspind

  Suur toetuspind lubab parimat sobitumist ja juhtimist ka raskel maastikul. Väike toetusjõud teeb aga libisemise lihtsamaks.

  Optimaalne sobituvus

  Suure vabadusastmega nihutatav riputusseade, laiad liugpinnad ja teleskoopiline ülemine ais (lisavarustusena) võimaldavad parimat pinnasobivust. Kokkuvõte: Kahjustamata rohukamar ja puhas sööt.


   

  Vedelõlitusel ülekanded

  Ülekandeelemendid töötavad õlivannis.  Peaülekande suured hammasrattad tagavad parima jõuülekande ja rahuliku vaikse töö. Kõrvalülekannete väiksemad hammasrattad käivitavad igaüks vaid üht niiduketast.

  Täie jõuga

  Vaalusuunamistrumlid:  geniaalne ülekandekontseptsioon. Muljurita esiniiduki EasyCut 28P ja 32P ülekanne toimub üle nelja rihma, ja siis nurkajami abil läbi vaalutrumli niidulatile. Rihmadel on automaatne vedruga pingutus, mis vajab vähe hooldust ja tagab ühtlase järjekindla töö – perfektse niidupildi ja optimaalse vaalu moodustamise.

    

  Pendelpukk

  Versioonis P on muljurita esiniidukid varustatud pendel kinnituspukiga. Niiduki riputus ei asetse keskel, vaid on nihutatud raskuskeskmesse. Nõnda on niidulati surve maapinnale väiksem ja ühtlasem, mis parandab niidukvaliteeti ja säästab rohukamarat.


   

  V-kujulised teraspiid

  CV – muljur:  V-kujuliste teraspiidega ja riffelplekiga muljur ulatub üle terve niiduulatuse vasakust niidutrumlist paremani. Nii on tagatud sööda ühtlane jaotuvus pinnale. Lisa suunamisplekid võimaldavad sööta laiemalt laotada kiirendades selle kuivamist.

  Kaunis hambuline

  Esiniidukid EasyCut 32CRi on varustatud valtsmuljuriga mis on päris hambuline! Suured, 25 cm läbimõõduga muljurvaltsid on sügava profiiliga ja haakuvad teineteisega. See „hammastus“ tagab laialehelise sööda veelgi intensiivsema muljumise. Polüeretaanist kate garanteerib valtside pikima eluea.