Liigu edasi põhisisu juurde

Teedeehituspuistur ZA-XS H

 • Kahekettaline puistur ZA-XS H on loodud asfalteeritud tänava- ja teekatete katmiseks ühtlase pindamiskillustiku kihiga. Soliidne tehnika, madal laadimiskõrgus, lai laadimisava, aeglase käiguga, vedelmäärimisega ning hooldusvaba ülekanne, lihtsalt reguleeritav puistelaiuse piiramine. Tähtsamad osad, nagu mahutilehtri põhi, varjeplekk, puistelabad ja puistelaiuse piirajad, on valmistatud roostevabast terasest. 600 liitrine põhimahuti on kõrgenduste lisamisega suurendatav veel 250 liitri võrra.

 •  Segamisvõll
  Puistematerjali lakkamatu pealevoolu tagamiseks on mahuti põhja paigaldatud segamisvõll. Nii saavutatakse ühtlane külvipilt kõikides töötingimustes.
  Kaitsevõre
  ülesandeks on segamisvõlli kaitsmine kivide, mullakamakate või muude võõrkehade eest ja vältida ühtlasi ka seadme ummistusi.
  Väljakülvikoguse muutmine
  Toimub puisturi tagaküljelt kahe sõltumatu seadesiibri vahendusel ja astmevabalt. Suured ülevaatlikud skaalad ja käepärased plastist käepidemed hõlbustavad käsitlust.

   

 •  Mahutikõrgendused
  Kõrgenduste lisamise teel saab puisturi mahtu suurendada kuni 1200 liitrini. Kõrgenduste paigaldamine on lihtne ja vastavalt vajadusele saab neid lisada ka hiljem.
   Töölaiuse elektriline seadmine
  Annab juhile võimaluse väljapuistelaiust astmevabalt ja mugavalt muuta
  Mahuti kate
  Hoiab puistematerjali iga ilmaga kuivana
   Tuledekomplekt
  koos juurdekuuluvate hoiatustahvlitega on vajalik kui vedukmasina tuled puisturi külgeühendamise korral varjatuks jäävad.

   

 • MudelZA-XS H 602
  Mahuti suurus (l)600
  Kasulik last (kg)1800
  Tühimass (kg)198
  Laadimiskõrgus (m)0,91
  Laadimislaius (m)1,40
  Kogulaius (m)1,50
  Kogupikkus (m)1,32