Liigu edasi põhisisu juurde

MultiBale

  • Ühestainsast saab mitu: Kuni üheksa väikest pakki ühes suures
  • Paki pikkus vastavalt vajadusel: 0,3m kuni 1,35 m ja seda astmevabalt
  • Suurepaki tehnika: otstarbekus hoiustamisel ja lihtne transportida
  • Tööaega säästev: homsed söödaportsjonid võid juba täna põllul ära jagada
  • Lihtne käsitleda; väikeseid pakke saab käsitsi liigutada ja seda ka kitsastes oludes
  • KRONE MultiBale – eriseade pressile BiGPack 1270VFS/XC koos topeltsiduja ja Komfort-juhtimisega

 • Kuni üheksa väikepakki ühtses tervikus. Suurest saab väikese. Otse juhiistmelt saate puldi abil sisestada soovitud pakiportsjoni. Seejärel seotakse väikesed üksikpakid eraldi kahe nööriga ja lõpuks suur pakk nelja nööriga ühtseks tervikuks. Kokkuvõttes on pakil ikka kuus nööri peal, nii nagu teiste BiGPack´ide puhul.
  Kaks nööri väikestele pakkidele. Väikesed pakid seotakse kahe nõela ja vastavate topeltsidujate abil. Paki pikkus on astmevabalt valitav vahemikus 0,3 kuni 1,35 m. Kaks nööri hoiavad väikest pakki koos ja kindlustavad edasise transpordi.
  Kuus nööri kogu pakile. Loomulikult saab uue KRONE MultiBale seadmega ka üksikuid suuri pakke teha ja seda maksimaalse pikkusega – kuni 2,7 m. Selleks tuleb mõlemad nõelatiivad omavahel ühendada. Seejärel töötavad kõik kuus nõela sünkroonselt.
  Uuenduslik tehnika. Juhthoova abil saab mõlemad nõelatiivad kokku ühendada või lahutada ja otse loomulikult ei pea selleks juhiistmelt tõusma.
  Mahub läbi igast uksest. Väikesed ja kompaktsed pakid lasevad end hõlpsalt transportida ka kitsastesse ruumidesse. Paki avamine toimub seal, kus seda vaja on. Nii säästab aega ja tööjõudu. Paki suurus on varieeruv ja päevaportsjonitena väljaarvestatav.
  Omistatud autasu. Seoses silmapaistva edasiarendusega autasustati KRONE BigPack MultiBale suurepakipressi Saksa põllumajandusühingu hõbemedaliga. Esimese suurepakipressina maailmas pakub KRONE MultiBale funktsioon võimaluse ühte suurde pakki köita kuni üheksa väikepakki. Medali omistamisega toonitati selle uuenduse tähtsust praktikas ja eelistusi tööjõudluses.