Liigu edasi põhisisu juurde
Alt
Kokkuostuperioodiks on Oilseeds valmistunud paremini kui eales varem

Eesti üks suuremaid teravilja ja rapsi kokkuostjaid AS Oilseeds Trade sai algava kokkuostuperioodi rahastamiseks märkimisväärse lisakrediidi. Eelmise nädala lõpus allkirjastati Soome finantskontserniga OP 10,5 miljoni euro suurune finantseerimisleping.

AS Oilseeds Trade on sel hooajal kokkuostuperioodiks valmistunud paremini kui kunagi varem – Eesti põllumeeste sujuvamaks teenindamiseks sai ettevõte Soome suurimalt finantskontsernilt OP märkimisväärse lisafinantseeringu. OP finantseerib Oilseeds kokkuostutegevust 10,5 miljoni euro suuruse finantseeringuga. See on siiani suurim usalduskrediit ettevõtte tegutsemisaja jooksul üldse.

“OP finantseerimisleping on läbi ajaloo suurim usaldus meie grupile pangandussektori poolt. Oleme nüüd konkurentsivõimelisemad ning paremini rahastatud kui eales varem. See annab meile võimaluse põllumeestele oluliselt paremat teenust osutada,” rääkis AS Oilseeds Trade tegevjuht Veikko Vahar.

AS Oilseeds Trade on täielikult Eesti kapitalil loodud ettevõte, mille põhitegevuseks on rapsi ja teravilja vahendus Eestis. Lisaks varustab ettevõte Eesti põllumehi igapäevaselt väetise, taimekaitsevahendite ning muude põllumajandus­tarvikutega. Oilseeds gruppi kuulub ka põllumajandustehnika müüja Oilseeds Jatiina, põllumajandusega tegelev Oilseeds Agro ja põllumajandus- ja laoteenuseid osutav Agraar Invest.

Oilseeds grupi kohta saab täiendavalt lugeda siit