Liigu edasi põhisisu juurde

Kogur- ja doseerimiskärud AX

 • KRONE uus kogur- ja doseerimiskärude põlvkond, ehk seeria AX.

  Ridamisi uusi lahendusi nagu kurvteeta EasyFlow kogur, suuremõõtmeline lõike- ja sisseanderootor, küljele väljapööratav nugadelatt koos nugade lülitusega.

  Niimoodi realiseeruvad väiksem jõuvajadus, suurem tootlikkus ja mugavus ning kahanenud kulutused nii hoolduse kui kuluvosade vallas.

 • EasyFlow näol pakub KRONE esmakordselt kogurit, millel pole kurvteed.

  Nipp on peidus puhastite kujus ja asetuses, need hoolitsevad pärast piide sukeldumist sööda katkematu edasilükkamise eest. EasyFlow töötab suurematel pööretel, võtab üles puhtalt ja jõuab rohkem
  Puhas ülesvõtmine

  • Suurem jõudlus
  • Rahulikum töö
  • Kulub vähem
  • Vajab vähem hooldamist.
  Lõike- ja etteanderootor AX

  Rootori läbimõõt  760mm ja laius 1557mm. Kuus spiraalse järjestusega hambarida veavad sööda nugade vahelt läbi ja tagavad kõrge laadimisvõimsuse. Rootori hambad on varustatud 25mm laiuste eriterasest plaatidega, nii on tagatud puhas ja jõudu säästev lõige!

  Karm praktika seab kõrgendatud nõudmisi

  Sellest lähtuvalt on AX seeria kogurkärul lihtne ja eriti toekas raam ning ülesehitus. Krone teab, et  tugevus ja stabiilsus end aastate jooksul õigustavad. Koguri põhi on eesosas allapoole kallutatud, mis lihtsustab laadimist ja vähendab  jõukulu.

  Lihtsuses peitub jõud!

  AX kogurkäru on loodud võimalikult mitmekülgsena:

  Uus kogur EasyFlow; suur ja jõuline laiade tõstepindadega rootor koos käärpõhimõttel lõikeseadmega. Sööta ei muljuta vaid lõigatakse, nii säilib kvaliteet. Lõige on perfektne ja jõudu kulub vähem. Ettepoole kallutatud põhi muudab sööda liikumise sujuvamaks ja jõudusäästvamaks.

  Sellest lähtuvalt saavad AX seeria kärudega hakkama traktorid võimsusega alates 80hj.

  Praktiline ja mugav!

  Uuenduslik lahendus AX ja MX kogurkärudele.  Nugade sissepanekuks ja väljavõtuks pööratakse nugade kassett hüdrauliliselt alla ja seatakse nullasendisse,mis vabastab surve alt nugade kaitsevedrud. Nüüd pööratakse kassett masina alt välja.  Nugade vahetamine saab teoks lihtsalt, kiirelt ja tööriistadeta.

  AX 250L  AX 280L

  Allalastava kergkonstruktsioonilise kõrgendusega

  AX 250GL  AX 280GL

  Täismetallist seintega kõrgendused.

  AX 250 D

  Dosaatorkäru allalastava kõrgendusega mahuga 25 kuupmeetrit (DIN 11741)

  AX 250GD; AX 280GD

  Täismetallist kõrgendustega dosaatorkäru.

  Tandemsillad koguriseeriale AX

  Olenevalt käru täismassist või siis erisoovidest lähtudes pakub Krone oma kärudele erinevate konstruktsioonidega tandemsildasid.

  Juhtseade "Medium" kärudele AX L/GL ja MX GL

  Võimalikud toimingud: nugade lülitused, tagaluugi avamine/sulgemine, diisli asendid, koguri asendid, põhjatransportööri ja töötulede lülitused.

  Juhtseade "Medium" kärudele AX D/GD ja MX GD

  Lisatud on nupud pöhjalindi kiiruse muutmiseks ja valgusdioodid seadeasendi jälgimiseks.

  Juhtseade "Komfort" kärudele AX 250GD; AX 280GL/GD; MX GL/GD

  Lisatud on laadimise ja mahalaadimise juhtimine, diagnoosimenüüd, töötundide arvestamine ja jälgimine.

  Optimaalne laadimisautomaatika

  Komfortjuhtimisega täismetallehitusega kärudele AX ja MX on loodud ka laadimisautomaatika, mis esiseinas asuvate andurite abil juhib põhjakraabi liikumist ehk siis kraap ei liigu enne kui on saanud sensoritelt signaali. Oluliselt paraneb käru täituvus, ei teki tühimikke!