Liigu edasi põhisisu juurde
Keenani söödamikserite valikus nüüd ka iseliikuv mikser: KEENAN MechFiber 345SP Self Propelled

KEENAN on asutatud 1978. aastal, olles praeguseks tunnustatud liider farmilahenduste pakkujate seas. Nelja kümnendi jooksul on KEENAN end turul ennekõike tõestanud kvaliteetsete söödamikserite tootjana. Kiire tootearendus on toimunud ka viimase aasta jooksul kui KEENAN kuulub Alltech kontserni. Täna pakutakse söötmisalaseid lahendusi lisanditest kuni sööda etteandmiseni ning operatiivseid kaasaegsete lahendustega söötmise monitooringu ja analüüsi võimalusi nagu In Touch.

KEENAN’i söödamikserite valikusse on tänaseks lisandunud kauaoodatud iseliikuv söödamikser KEENAN MechFiber 345SP Self Propelled. KEENAN`i söödamikserite ainulaadne tööpõhimõte tagab lehmadele sobiva söödasegu, mis on põhjalikult läbisegatud, ühtlane ja milles on samal ajal säilinud oluline kiuline struktuur. Söödamikseril on kahekambriline ehitus, see koosneb segamiskambrist ja eraldiseisvast väljalaskekambrist. Just kahekambriline ehitus, 6-labaline haspel ja patenteeritud vastulõiketerade süsteem võimaldab toota ainulaadset “lahtist” kohevat söödasegu MechFibre.

Nii teaduslikes kui ka farmikatsetes on tõestatud MechFiber kiu fraktsiooni säilivus söödasegus ja selle olulisus. KEENANi MechFiber tehnoloogia tagab hea vatsatöö ja kõrge söödaväärinduse nii piimaks kui juurdekasvuks. KEENAN`i söödamikserite tööd juhib KEENAN`i ja Alltechi söötmise haldustarkvara InTouch, mis võimaldab ka distantsilt edastada andmeid ja jälgida mikseri igapäevast tööd. Vajadusel saab ratsioonis operatiivselt muudatusi teha ning kontrollida ratsiooni tõhusust ja piimatootmise tulemuslikkust.

KEENAN
1978. aastal asutatud KEENAN on pikaajaline farmilahenduste pakkuja. Ettevõte keskendub söötmisealastele tehnoloogiatele. Peaaegu nelja kümnendi pikkuse tegevuse käigus on KEENAN teeninud eriti hea maine kvaliteetsete söödamikserite tootjana. KEENAN´i andmebaasis on 25 erinevast riigist enam kui miljonilt piimaveiselt pärinevad söötmis- ja tootmisandmed ja nende analüüsid, mis kokku loob ühe maailma suurimatest piimakarja söötmisalastest infobaasidest. KEENAN ja Alltech ühinesid 2016. aasta aprillis.
www.keenansystems.com

Alltech
1980. aastal Iiri ettevõtja ja innovaatori dr Pearse Lyonsi poolt asutatud Alltechi tuntakse kui söötmisalaste teadmiste ja teadusliku innovatsiooni toojat põllumajandusse. Tänaseks on Alltechist kujunenud juhtiv loomatervishoiualane ettevõte, sealhulgas juhtiv orgaaniliste mineraalide (BIOPLEX) tootja maailmas. Alltechil on üle maailma enam kui 100 tootmisüksust. Eesti turul on Alltech tegutsenud tänaseks juba 13 aastat, olles selle ajaga kasvanud oluliseks partneriks Eesti põllumajandussektoris nii sööda tootmise, söötmise ja farmi majandamise valdkonnas.
www.alltech.com