Liigu edasi põhisisu juurde
Tule meiega eksootikasse!

OILSEEDS REISKLUBI 2019 SIHTKOHT ON COSTA RICA. Costa Rica on Kesk-Ameerika väikeriikide seas üks põnevamaid turismimagneteid. Unikaalse asukohaga paradiis Costa Rica asub Põhja ja Lõuna-Ameerika ning Vaikse ookeani ja Kariibi mere vahel. Sealsed metsad, mäed ja jõed peidavad endas tohutut taimede ja loomade liigirikkust. Kõik see teeb riigist ühe atraktiivsema paiga looduse ja puhkuse nautijaile.

Enamik turistidest külastavad kohalikke rahvusparke ja kaitsealasid, mis kokku hõlmavad peaaegu veerandi riigi pindalast. Meile on seal pea kõik eksootiline – koolibrid, toukonid, värvikad puna- aarad ehk makaod), opossumid, kääbus-sipelgaõgijad, tapiirid, moira - ja ämblikahvid, saimirid, leemurid, kõrvukketsalid, laisikud, ameerika krokodillid, kilpkonnad, haid, delfiinid, on vaid lühike loetelu neist, keda siin kohata võib.

Atraktiivsed on ka Costa Rica vulkaanid, mida saab riskivabalt külastada. Riigis on enam kui 10 suurt vulkaani ja üle 100 vulkaanilise koonuse. Õigustatult kuulsad on ka Costa Rica rannad ja seda nii Vaikse ookeani kui ka Kariibi mere ääres. Riigis, kus rannajoon on enam kui 12 000 kilomeetri pikkune, on peaaegu 20 kõiki mugavusi pakkuvat ametlikku randa. Päike, meri ja liiv on enam kui poolte Costa Ricat külastavate turistide reisimärksõnad.

Kutsume teid sellest kõigest osa saama!

REISIPROGRAMM

Vaata reisikampaania tingimusi siit >>