Liigu edasi põhisisu juurde

В октябре рост мировых цен на карбамид ускорился

Oilseeds infopäeval andis taimekaitsevahendite trendidest meil ja mujal ülevaate Oilseeds Trade tootejuht Allan Illak.

Eesti üks suuremaid teravilja ja rapsi kokkuostjaid AS Oilseeds Trade on algavaks vilja kokkuostuperioodiks valmistunud erilise tähelepanuga.

Amazone UX

Oilseedes põllupäevadel sai esmakordselt Eestis näha Amazone ülisuurt, 12 000-liitrise mahuga järelveetavat pritsi!

Aprilli külm ning lumine ilm tegi taliviljadele kahju üle Eesti.

Kui aprilli alguse soojalaine tõotas varasemat kevadet, siis viimase nädala aja heitlik ilm on teinud kahju nii mõnelgi põllul.

Oilseeds Trade AS on sellest hooajast lisanud enda tooteprotfelli Lichtensteini firma Protan AG erinevad biostimulaatorid/väetised:   - BIO-PROTAN

Soodustus kehtib kõigile Oilseeds Jatiinast Amazone taimekaitsepritsi ostnutele.

2014. aasta kevadel Oilseeds Trade’i poolt turule toodud varajane oder ’Wolmari’ on end kolme hooaja vältel tõestanud ning on muutunud kiirelt üheks populaarsemaks varajase odra sordiks.

Alt

Eesti üks suuremaid teravilja ja rapsi kokkuostjaid AS Oilseeds Trade sai algava kokkuostuperioodi rahastamiseks märkimisväärse lisakrediidi. Eelmise nädala lõpus allkirjastati Soome finantskontserniga OP 10,5 miljoni euro suurune finantseerimisleping.

Tänavu selgitati võistluse üldvõitjad iga kultuuri lõikes kolme näitaja (saagikus, tulukus ja kvaliteet) kokku liitmisel ja see pööras esialgsed kokkuvõtted pea peale.

Eesti Taimekasvatuse Instituut ja Viljeluspäevad MTÜ kutsuvad kõiki 29.11.2016 algusega kl 10.00 Paide Kultuurikeskuses toimuvale VILJELUSVÕISTLUSE LÕPUKONVERENTSILE