Liigu edasi põhisisu juurde

Eesti üks juhtivaid teraviljakaubanduse ja põllumajandustoodete müügiga tegelev Oilseeds grupp on otsustanud viia oma ettevõtted ühise kaubamärgi alla.

Oilseeds Tehnika OÜ kannab nüüdsest nime OÜ Jatiina Tehnika.

Peresõbraliku tööandja märgise saajad

Alates 2017. aastast annab Sotsiaalministeerium välja peresõbraliku tööandja märgist, mida saavad taotleda kõik tööandjad era- ja avalikus sektoris ning kodanikuühendused.

Targa Töö Ühing, Elisa ja PARE kuulutasid välja 50 organisatsiooni, kes pälvisid Kaugtöö Tegija 2017 märgise. Sellega tunnustatakse ettevõtteid, kes rakendavad kaugtöötamise erinevaid võimalusi.

Kui kaks Weroli taustaga meest 2005. aastal päris oma firma, AS Oilseeds Trade asutasid, ei osanud nad oma parimates unenägudeski näha, et see mõne aastaga paisub üheks Eesti suurimaks põllumajandusettevõtteks.

Kui kaks Weroli taustaga meest 2005. aastal päris oma firma, AS Oilseeds Trade asutasid, ei osanud nad oma parimates unenägudeski näha, et see mõne aastaga paisub üheks Eesti suurimaks põllumajandusettevõtteks. Aga just nii läks.

Käesoleva aasta maikuus liitus Oilseeds grupp tervist edendavate töökohtade (TET) võrgustikuga.

Sel aastal otsustasime jõulukaartide trükkimisele ja saatmisele kuluva raha annetada puudust kannatavatele peredele, et kõikide jõulud mööduksid rõõmsalt ja muretult.

AS Oilseeds Trade saavutas valdkondlikus Eesti ettevõetete konkurentsivõime edetabelis 2016 väike- ja keskettevõtete arvestuses tubli 2.

Eesti üks suuremaid teravilja ja rapsi kokkuostjaid AS Oilseeds Trade sai algava kokkuostuperioodi rahastamiseks märkimisväärse lisakrediidi.

AS Oilseeds Trade alustas tegevust 2005. aastal.

Täna, 27. aprillil täitus Oilseeds gruppi kuuluval OÜ Jatiinal 10. edukas tegutsemisaasta.