Liigu edasi põhisisu juurde
Oilseeds on kokkuostuperioodiks valmis

Eesti üks suuremaid teravilja ja rapsi kokkuostjaid AS Oilseeds Trade on algavaks vilja kokkuostuperioodiks valmistunud erilise tähelepanuga.

Kasutusele on võetud uued innovatiivsed lahendused – analüsaator Sauga elevaatoris, et saaks kiiremini määrata vilja kvaliteeti ning logistika halduslahendus, et kliendile oleks tagatud võimalikult sujuv transporditeenus.

Sauga elevaatoris on nüüdsest võimalik kohapeal määrata teravilja langemisarvu ehk siis analüüsida, kas tarnitav nisu või rukis on sööda- või toiduvilja kvaliteediga. Varasemalt teostati analüüsid muudes laborites, see aga tekitas vahel lausa kuni nädalasi viivitusi vilja kvaliteedi määramisel. 
Uus laboriseadmete komplekt Foss Alphatec FNo võimaldab analüüsida kaupa koheselt ning ka tulemused saab sisestada süsteemi viivitusteta.

Oilseeds logostikateenus muutub samuti üha kvaliteetsemaks. Lisaks suurenenud teenindavale meeskonnale, võeti sellest hooajast kasutusele nutikas veo- ja tööülesannete halduslahendus GSMtasks. 
Rakendus võimaldab efektiivselt hallata kogu ettevõtte logistikat, andes reaalajas täieliku ülevaate tööülesannete täitmisest ja võimaldades teekondi optimeerimida nii, et kaovad ära aeganõudvad tühisõidud. Samuti hõlbustab see kliendi ja juhi vahelist suhtlust ning võimaldab saada reaalajas ülevaate sõiduki asukohast, näiteks saab klient nüüd ise kaardilt vaadata kui kaugel autojuht parasjagu on.

AS Oilseeds Trade on täielikult Eesti kapitalil loodud ettevõte, mille põhitegevuseks on rapsi ja teravilja vahendus Eestis. Lisaks varustab ettevõte Eesti põllumehi igapäevaselt väetise, taimekaitsevahendite ning muude põllumajandus­tarvikutega. Oilseeds gruppi kuulub ka põllumajandustehnika müüja Oilseeds Jatiina, põllumajandusega tegelev Oilseeds Agro ja põllumajandus- ja laoteenuseid osutav Agraar Invest.