Liigu edasi põhisisu juurde
DEUTZ-FAHR 5105.4 G on enimostetud traktor omas klassis

Eesti ARK registri andmetel on kompaktsete 100 hj traktorite klassis 2017.a. nelja esimese kuuga kõige enam ostetud traktori mudel DEUTZ-FAHR 5105.4 G. Neid populaarseid traktoreid on ostnud nii Lõuna- kui ka Põhja-Eesti põllumehed. Muuhulgas on hea tõdeda, et kaks traktorit on leidnud omanikud ka Eesti saartelt.

DEUTZ-FAHR 5105.4 G on kompaktsete mõõtmete- ja võimsa mootoriga universaalne põllu- ning laudatraktor. Hea väändega 4-silindriline mootor arendab kuni 102 hj, mis on piisav enamlevinud söödamikserite käitamiseks loomade söötmisel. Traktoriga võib vabalt haakida 3-sahalise pöördadra, moodsa väetiselaoturi või rullipressi. Tihti varustusse valitav frontaallaadur ja eesmine rippsüsteem koos jõuvõtuvõlliga suurendavad traktori universaalsust veelgi.

Vaikne kabiin on suurte uste- ja akendega. Mugavust lisavad konditsioneer ja õhkvedrustusega iste. Liikumise suunavahetuse sujuvust saab muuta ja sidur on mitmeti dubleeritud - piduripedaali- ja kāigukanginupuga. Diferentsiaalid on lukustatavad nii esi- kui ka tagasillas. Ka esiratastel olevad pidurid suurendavad ohutust transpordil ja ei tekita transmissioonis ülekoormust.

Traktoril on pikk hooldevahemik ja pikendatud garantii.

DEUTZ-FAHR traktoreid toob maale, müüb ja hooldab Oilseeds Jatiina.