Liigu edasi põhisisu juurde
Jatiina hakkab müüma Keenan söödamiksereid

PRESSITEADE

Keenan söödamiksereid hakkab Eestis müüma Oilseeds Jatiina.

Alates käesoleva aasta märtsist on tipptasemel Keenan söötmistehnoloogia, söödamikserid ja söötmise korralduse tarkvara saadav ka kõigile Eesti loomakasvatajatele. Vastavalt Keenan esindaja Alltech Eesti OÜ ja OÜ Jatiina vahel sõlmitud koostöökokkuleppele hakkab Keenan söödamikserite müügiga Eestis tegelema Oilseeds Jatiina.

Jatiina tegevjuhi Imre Vilt´i sõnul saab ettevõte nüüdsest pakkuda parimat võimalikku kooslust Eestis: „Meie tootesortimendis on olemas sisuliselt täisvalik maailmatasemel söödavarumistehnikat Saksa tootjalt Krone – kõik vajalikud seadmed ja masinad kvaliteetse sööda varumiseks. Selleks, et aga kvaliteetne algmaterjal jõuaks ka lõpptarbijani, antud juhul siis eelkõige lehmadeni, on vaja ka kõrgel tasemel söödamiksereid. Ja sellised seadmed meie tootevalikus tänaseni puudusid.“ Alltech Eesti tegevjuht Pilleriin Puskar toonitab, et soovitakse pakkuda vaid tipptasemel lahendusi ning antud koostöö seda ka võimaldab. „Täisteenindus – meie spetsialistide poolt söötmisalane nõustamine ning Jatiina poolt kvaliteetsed seadmed,“ võtab ta teema kokku.


Oilseeds Jatiina on Deutz-Fahr traktorite ning Amazone ja Krone põllutööriistade ainuesindaja Eestis. 11 tegutsemisaastaga on ettevõte tõusnud juhtivaks põllumajandusseadmete müüjaks Eestis ning saavutanud turuliidri positsiooni haakeriistade sektoris. Lisaks tehnikale pakub Jatiina ka kõiki vajalikke tarvikuid, varuosasid, õlisid ning müügijärgset konsultatsiooni ja hooldusteenust. Ettevõte on rajatud 100% Eesti kapitalile ja kuulub Oilseeds gruppi. Lisainfo: www.oilseeds.ee

1978. aastal asutatud Keenan on hinnatud farmilahenduste pakkuja. Ettevõte keskendub söötmise tõhususe maksimeerimisele. Peaaegu nelja kümnendi pikkuse tegevuse käigus on Keenan teeninud eriti hea maine kõrgetasemelise ehitusega kvaliteetsete söödamikserite tootjana. Keenan´i kasutuses on 25 erinevast riigist enam kui miljonilt piimaveiselt pärinevad söötmis- ja tootmisandmed, mis kokku annab ühe maailma suurimatest piimakarja söötmise tõhususe alastest andmebaasidest.

1980. aastal Iiri ettevõtja ja teadlase dr Pearse Lyonsi poolt asutatud Alltech edendab söötmise ja teadusliku innovatsiooni abil põllumajandusloomade tervist ja tootlikkust. Tänaseks on Alltech´ist kujunenud juhtiv loomatervishoiualane ettevõte ning pärmisaaduste ja orgaaniliste mineraalide tootja maailmas. Alltech´il on üle maailma enam kui 100 tootmisüksust. Eesti turul on Alltech olnud tänaseks juba 13 aastat olles selle ajaga kasvanud oluliseks partneriks Eesti põllumajandussektoris nii sööda tootmise, söötmise ja farmi majandamise valdkonnas.

Alltech ja Keenan ühinesid 2016. aasta aprillis. Alltech´i ja Keenan´i ühine kasvustrateegia hõlmab sööda- ja söötmistehnoloogiaid, parandamaks söödaväärindust ja karja tervist ning söödaratsiooni koostamise edasiarendamist. Lisainfo: www.alltech.com/estonia