Liigu edasi põhisisu juurde
Oilseeds konkurentsivõime edetabelis taas kõrgel kohal!

AS Oilseeds Trade saavutas valdkondlikus Eesti ettevõetete konkurentsivõime edetabelis 2016 väike- ja keskettevõtete arvestuses tubli 2. koha ning hulgikaubandusettevõtete arvestuses 5. koha. Oilseeds on eelnevalt juba kahel korral (aastal 2008 ja 2013) nimetatud kõige konkurentsi­võimelisemaks ettevõtteks Eestis põllumajanduse ja metsanduse sektoris ning aastal 2011 pälvinud ka parima hulgikaubandusettevõtte tiitli.

AS Oilseeds Trade on 100% Eesti kapitalil põhinev põllumajanduse teenindamisega seotud ettevõte, mille areng on alates 2007. aastast läinud meeletul kiirusel. Näiteks vilja ja rapsi müük tonnides on viiekordistunud, kasvades 20 tuhandelt tonnilt 100 tuhande tonnini, käive on ületanud 40 miljoni euro piiri ja algselt vaid nelja inimesega alustanud ettevõtte töötajate arv läheneb juba 60-le.

Oilseeds kaubamärgi alla kuuluvad lisaks Oilseeds Trade AS-le veel OÜ Jatiina, Oilseeds Agro OÜ, Oilseeds Agro Vigala OÜ, Savikoti Agro OÜ ja Agraar Invest OÜ, kes kõik on samuti rajatud 100% eestimaisele kapitalile. Oilseeds grupi ettevõtete missiooniks on aidata põllumeestel saavutada kasumlikumat tootmist tagades neile kindla seljataguse.

Ettevõtete konkurentsivõime edetabeli koostamise eesmärgiks on kaasa aidata Eesti ettevõtete konkurentsivõime tõusule ja koos sellega majanduse kiiremale arengule. Edetabel toob esile kõige edukamad ettevõtted ja seab need eeskujuks teistele. See on edukate ettevõtete jaoks hea võimalus ennast avalikkusele tutvustada ja selle kaudu oma konkurentsipositsiooni kindlustada. Ettevõtluskonkurssi korraldab alates aastast 2003 Eesti Kaubandus-Tööstuskoda koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ja Eesti Konjunktuuriinstituudiga.

Lisainfo www.ettevotluskonkurss.ee