Liigu edasi põhisisu juurde
Oilseeds tähistas oma kümnendat sünnipäeva uue esindushoone avamisega

PRESSITEADE

19.06.2015

Eile, 18. juunil tähistati Tartumaal Tõrvandis suurejoonelise peoga Oilseeds Jatiina uue esindushoone valmimist ja põllumajanduskontserni Oilseeds 10. tegutsemisaasta täitumist. Lisaks ettevõtte ligi 50 töötajale viibisid meeleolukal sündmusel ka kohaliku omavalitsuse liikmed, Saksa tehaste Deutz-Fahr, Krone, Hauer ja Lehler esindajad ning üle 200 parema kliendi ja koostööpartneri.

„Maja ehitust alustati 2014. aasta sügisel ja investeeringute kogumahuks kujunes kaks miljonit eurot,“ avaldas Oilseeds Jatiina tegevjuht Imre Vilt. „Uues kolmekorruselises esindushoones on valgusküllane müügisalong, avarad hooldus- ja remondiruumid, suur varuosade ladu, kaasaegsed töö- ja olmeruumid – ehk siis kõik vajalik ühe müügi- ja teenindusettevõtte edukaks toimimiseks. Loodan, et tänu mõnusale töökeskkonnale tõuseb töötajate rahulolu ja tänu sellele ka meie poolt pakutavate teenuste kvaliteet veelgi,“ sõnas Vilt.

Oilseeds grupi asutaja ja juht Veikko Vahar tegi oma tervituskõnes sügava kummarduse kõigile kohaletulnuile. „Ilma heade partnerite ja klientideta oleks olnud keeruline jõuda siia punkti kus me tänasel päeval oleme,“ tõdes Vahar. „Kuid ilma teieta, mu head kolleegid, poleks see olnud üldse võimalik,“ lõpetas ta oma tänukõne.

Sündmuse ametliku fotokajastuse leiate siit:
http://www.oilseeds.ee/et/est/oilseeds-juubel-ja-esinduse-avamine-18062015

Pollumajandus.ee fotoreportaaži näeb siit:
http://pollumajandus.ee/article/2015/6/19/fotod_oilseeds_jatiina_uus_esindus_avatud

Uudisnupp Maalehes:
http://maaleht.delfi.ee/news/maamajandus/uudised/fotod-jatiina-ehitas-uue-esinduse-torvandisse?id=71746335