Liigu edasi põhisisu juurde

Frontaalpaagisüsteem FT 1001

 • Tänu suurenenud mahutavusele on rippespritsi ja AMAZONE esipaagisüsteemi FT 1001 kasutades võimalik saavutada sama tööjõudlus, mis sarnase mahutavusega järelveetava või iseliikuva pritsi puhul.
  Flow-control elektroonika ja AMATRON+ tagavad automaatse, täituvusest sõltuva tsirkulatsiooni ja tühjendamise. Esipaagi täitmine, segamine, pritsimislahuse väljastamine ja ka puhastustoimingud on integreeritud rippespritsi ringvoolu.
  Huvi peaks AMAZONE esipaagisüsteem pakkuma eeskätt põlluharijatele aga ka teenustöö pakkujaile kes töötavad väiksemate põldudega regioonides.
  Tsiteerides ajakirja Topp Agrar 10/2008 on õnnestunud AMAZONE`l lahusevoolude intelligentse juhtimise abil esipaagisüsteem praktikakõlblikuks muuta.

 • Väike iseliikuv !

  Eelkõige väikestel põldudel on esipaagiga pritsikombinatsioon järelveetavale pritsile tugevaks konkurendiks. Maanteel ja asulasisestel kitsastel teedel näitab see kompaktne üksus end kindlalt ja turvaliselt. Esipaak toimib esisillale lisaraskusena, mis parandab traktori jäljespüsimist ja suurendab stabiilsust nõlvadel töötades. Esipaagiga rippespritsil on eeliseid isegi 3000-liitrise mahutavusega iseliikuva pritsi ees. Esiteks on väiksemad soetamiskulud, teiseks võimalus sõita teedel kiirusega kuni 50 km/h.

  Flow-Control

  Juhtimisterminalis AMATRON+ asuv elektroonne täituvuse ja ringvoolu juhtimise süsteem Flow-Control tagab täituvusest sõltuva pritsimislahuse homogeense segunemise mõlemas paagis. Süsteemi tehniliseks aluseks on mõlemas paagis paiknevad täituvusandurid ja kaks kõrgjõudlusinjektorit. Vedeliku voolamisjõudlus mõlemas suunas on kuni 200 l/min.  Juhtimiskompuuter AMATRON+ juhib vedeliku ringvoolu ja tasemeid. Alles siis, kui põhipaagi tase on langenud 30 %-ni, alustatakse lahuse pumpamist esipaagist põhipaaki. Nii välditakse esisilla liigvarajast koormusest vabastamist.

  Kindlalt teel

  Kompaktse, traktori ja pritsimiskombinatsiooni eelised ilmnevad just asulaid läbivatel kitsastel teedel. Esipaagi kuju on vormitud nii et juhi nägemisvälja piirangud oleksid minimaalsed. Esipaak FT 1001 täidab kõik euroopa ühenduse liiklusohutuse karmid normid.

  Kiire külge- ja lahtiühendamine

  Ei ole vahet, kas hoiate pritsi hoovil või hallis, kompaktsele veererullikutel kombinatsioonile leiate alati hoiukoha. Käsitlus on lihtne ja selles võite veenduda juba pärast esimesi katsetusi.

   

 • Tühikaal                   :  217 kg

  Nimimahutavus      : 1000 liitrit

  Tegelik mahutavus : 1125 liitrit

  Lubatud kogukaal   : 1475 kg