Liigu edasi põhisisu juurde
Esimesed tehnikapäevad möödusid meeleolukalt

Meie esimesed põllumajandustehnika infopäevad 2017 toimusid 28.02. Märjamaa Rahvamajas ja 02.03. Oilseeds Jatiina esinduses Tõrvandis. Kokku osales kahel üritusel ligi 150 põllumeest. Suur huvi meie tehnikapäevade vastu tõestas, et oleme õigel teel ning otsustasime ka edaspidi sarnaseid õppepäevi korraldada. Selleks aga, et infopäevadest tõuseks kõigile maksimaalne kasu, ootame Teie ettepanekuid millistele teemadele järgmine kord rohkem keskenduda või milliste masinate kohta veel enam infot ootate! Mõtteid ja soovitusi ootame elektronposti aadressile tehnika@oilseeds.ee

Seekordsetel infopäevadel olid põhifookuses Amazone ja Krone põllutehnika ning Deutz-Fahr traktorid. Lisaks jagati teavet ka meie käimasolevate heade pakkumiste ja masinate hoolduse kohta ning anti praktilisi näpunäiteid kasutatud tehnika müügiks.

Esitlusele tulnud ettekannetega saad tutvuda siin >>
Fotomeenutust tehnikapäevadest saad vaadata siit >>

Infopäevade raames loosisime välja ka meie traktorilooosi võitja. Ligi 600 loosis osaleja hulgast sai fortuuna tahtel vilauue traktori DEUTZ-FAHR 5105.4 G tervelt kuuks ajaks enda kasutusse KAUPO KUTSAR Eestimaa Lihaveis OÜ´st. Palju õnne!

Kõigile ülejäänutele loosis osalenutele pakume koostöös OP Finance´ga võimalust soetada meilt vajalik tehnika eriti soodsatel tingimustel! Soodustingimustel pakkumise saamiseks palume ühendust võtta meie müügispetsialistidega.