Liigu edasi põhisisu juurde
 • Toime

  Diqua on umbrohutõrjevahend kartulile ja rühvelkultuuridele ning desikant lamandunud odra ja kaera (ainult loomasöödaks), kartuli, rapsi, põldherne, põldoa, seemneks kasvatatava punase ja valge ristiku ning seemnelina koristuseelseks kuivatamiseks.

  Kasutamine

  Diqua’t pritsitakse koristuseelselt kartuli, rapsi, põldherne (kuivalt koristamine), põldoa, punase ja valge ristiku seemnepõllul, lina, odra ja kaera (kariloomade söödaks) põldudel kultuuri varte kuivatamiseks, et kiirendada koristamist ning umbrohu eemaldamiseks kartuli, rühvelkultuuride ja humala põllul. Mõnede laialeheliste umbrohtude (nõges, vesihein, roomav madar ja linnurohi) tõrjel reavahedes on soovitav pritsida segus teiste preparaatidega.

  ____________________________________________________________________________________________________________________________

  Põllumajanduskultuur                              Kulunorm                      Pritsimisaeg

  Raps                                                             3 l/ha                          Olenevalt seemne värvumisest, lisainfot vaata SIIT.

  Lamandunud oder ja kaer                         2-4 l/ha                        Kui vili on koristusküps (ainult loomasöödaks)

  Põldhernes (kuivalt koristatud)               2-3 l/ha                         Kui vili on küps, lisainfot vaata SIIT.

  Põlduba                                                      2-3 l/ha                         Kui vili on küps ja enamik kaunadest on muutunud mustaks

  ____________________________________________________________________________________________________________________________

  Paagisegu valmistamine:

  Diqua’d võib kasutada paagisegus paljude preparaatidega. Eelistatav lisamise järjekord on vees dispergeeruvad graanulid, märguv pulber, suspensioonikontsentraat, emulsioonikontsentraat. Enne paagisegu valmistamist konsulteerida või tutvuda soovitustega partner-preparaadi kohta. Iga preparaat tuleb lisada paagis olevasse vette eraldi ja enne järgmise preparaadi lisamist hoolikalt segada. Segu valmistamisel lahust pidevalt segada, samuti transpordi ja pritsimise ajal. Pritsimist alustada kohe pärast segu valmistamist.

  Soovitatav vee hulk  200-500 l/ha
  Tootja                         Sharda Corpchem Ltd
  Pakend                       20 l
  Toimeaine                  dikvaat 200 g/l

   

  Vaata lisainfot Etiketilt